Prezidentskí kandidáti

Autor: Peter Švider | 26.1.2014 o 10:58 | (upravené 26.1.2014 o 11:44) Karma článku: 5,17 | Prečítané:  1391x

Opäť raz sa zvolebnieva, tak som považoval za potrebné prispieť aj k tématike odovzdávaniu hlasov kanditátom na hlavu našej krajiny. Podľa môjho názoru je značne ťažko ovplyniť voliča, aby odovzdal hlas niektorému z kanditátov, pokiaľ už teraz je rozhodnutý pre niektorého z nich, resp. presvedčiť nevoliča, aby išiel k urne a obetoval tak 5 minút zo svojho života s možnosťou ovplyniť dianie na niekoľko rokov.

K samotným prezidentským kanditátom, odovzdávaniu hlasov a k vyjadrovaniu podpory by som chcel len uviesť, že keď už sa rozhodnete milí občania ísť voliť, prosím zvážte komu svoj hlas dávate a koho tak podporujete. Zvážte čo, kto pre vás urobil, čo kto pre vás môže dosiahnúť nielen na národnej úrovni a čo kto pre vás znamená.

Odovzdanie hlasu už len preto, že niekto si dal urobiť bilbordy, letáky, že niekto tu pre vás nebol roky alebo ste o ňom nikdy nič nepočuli, má pre mňa váhu neodovzdaného hlasu. Týmto však nechcem povedať, aby ste sa neúčastnili volieb.

Štvrtá voľby hlavy štátu bude predstavovať súboj medzi päťnástimi kandidátmi z rôznych oblastí a rôznych politických smerov.Tak ako s každými, aj s prezidentskými voľbami sa spájajú prieskumy a ich výsledky. K agentúram vykonávajúcim tieto činnosti sa vyjadrovať veľmi nechcem, avšak nedá mi nepodotknúť, aby sme sa nespoliehali práve na tieto výsledky a zotrvali tak na presvedčení, že už je to isté alebo že môj jediný hlas s tým neurobí nič.

Preto, aj keď predčasne, vám všetkým prajem rozvážnu voľbu, dobré zváženie a hlavne odhodlanie ísť odovzdať svoj hlas kandidátovi, ktorému veríte, ktorý vás bude reprezentovať a zastupovať, ktorý pre vás môže dosiahnúť výsledky a hlavne, kandidátovi ktorý je pre vás hodný zastupovať a stáť na čele tejto krajiny.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?