Prezidentskí kandidáti

Autor: Peter Švider | 26.1.2014 o 10:58 | (upravené 26.1.2014 o 11:44) Karma článku: 5,17 | Prečítané:  1362x

Opäť raz sa zvolebnieva, tak som považoval za potrebné prispieť aj k tématike odovzdávaniu hlasov kanditátom na hlavu našej krajiny. Podľa môjho názoru je značne ťažko ovplyniť voliča, aby odovzdal hlas niektorému z kanditátov, pokiaľ už teraz je rozhodnutý pre niektorého z nich, resp. presvedčiť nevoliča, aby išiel k urne a obetoval tak 5 minút zo svojho života s možnosťou ovplyniť dianie na niekoľko rokov.

K samotným prezidentským kanditátom, odovzdávaniu hlasov a k vyjadrovaniu podpory by som chcel len uviesť, že keď už sa rozhodnete milí občania ísť voliť, prosím zvážte komu svoj hlas dávate a koho tak podporujete. Zvážte čo, kto pre vás urobil, čo kto pre vás môže dosiahnúť nielen na národnej úrovni a čo kto pre vás znamená.

Odovzdanie hlasu už len preto, že niekto si dal urobiť bilbordy, letáky, že niekto tu pre vás nebol roky alebo ste o ňom nikdy nič nepočuli, má pre mňa váhu neodovzdaného hlasu. Týmto však nechcem povedať, aby ste sa neúčastnili volieb.

Štvrtá voľby hlavy štátu bude predstavovať súboj medzi päťnástimi kandidátmi z rôznych oblastí a rôznych politických smerov.Tak ako s každými, aj s prezidentskými voľbami sa spájajú prieskumy a ich výsledky. K agentúram vykonávajúcim tieto činnosti sa vyjadrovať veľmi nechcem, avšak nedá mi nepodotknúť, aby sme sa nespoliehali práve na tieto výsledky a zotrvali tak na presvedčení, že už je to isté alebo že môj jediný hlas s tým neurobí nič.

Preto, aj keď predčasne, vám všetkým prajem rozvážnu voľbu, dobré zváženie a hlavne odhodlanie ísť odovzdať svoj hlas kandidátovi, ktorému veríte, ktorý vás bude reprezentovať a zastupovať, ktorý pre vás môže dosiahnúť výsledky a hlavne, kandidátovi ktorý je pre vás hodný zastupovať a stáť na čele tejto krajiny.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotleba vymenil byt za rodinný dom, kúpil ho za stranícke peniaze

Predseda extrémistickej ĽSNS Marian Kotleba pred voľbami vyhlasoval, že do politiky nejde zbohatnúť. Po nich začal zveľaďovať majetok strany, ktorý využíva.

PLUS

Zápchy v Bratislave budú menšie, ak sa úradníci spamätajú

Bratislava chce postaviť nové cesty.

BLOG LUCIE NICHOLSONOVEJ

Vážny má vážne auto. Za vaše

Vo funkcii šéfa Sociálnej poisťovne sa ešte poriadne ani neohrial a už si doprial vážne auto. Nie za svoje.


Už ste čítali?